INTENCJE MSZALNE

Intencje Mszalne można zamawiać w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania lub w zakrystii po każdej Mszy Świętej.

XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.06
7:00†† Dariusz (3), Helena i Marian SAWICCY
9:30†† Alina i Paweł DOBIERSCY, Jacek MAJOR
11:00†† Tekla (11), Michał, Zbigniew, Bronisław, Helena, Henryk
12:30Za parafian
18:00† Stanisława NIEDZIELSKA (4)
PONIEDZIAŁEK 17.06. – św. Alberta Chmielowskiego – wspomnienie
18:00†† Dusze w czyśćcu cierpiące
WTOREK 18.06.
18:00† Halina ORŁOWICZ ( miesiąc po śmierci)
ŚRODA 19.06.
18:00Za ofiarodawców; 2. W intencji uczniów, rodziców i pracowników Państwowych Szkół Muzycznych Stargardu jako dziękczynienie za miniony rok z prośbą o Boże Błogosławieństwo na czas wakacji.
CZWARTEK 20.06.
18:00W intencji kończących rok szkolny – dziękczynno – błagalna
PIĄTEK 21.06. – św. Alojzego Gonzagi – wspomnienie
18:00O łaskę nawrócenia i wiary dla Dawida
SOBOTA 22.06.
16:00Lidia i Arkadiusz – ślubna
18:00† Henryk KUDŁA (11)
XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.06
7:00Za parafian
9:30†† PIOTROWICZ: Irena, Teofil, Wiesław
11:00†† POSTAWA: Janina i Marian
12:30†† ĆWIKŁA: Jan i Janina
18:00†† Teresa i Robert MAKSYMIAK. Zmarli z rodziny GAŁKOWSKICH
PONIEDZIAŁEK 24.06. – Narodzenia św. Jana Chrzciciela – uroczystość  
18:00† Franciszek KOWAŃSKI
WTOREK 25.06.
18:00† Weronika SZACIŁO (1)
ŚRODA 26.06.
18:00Za ofiarodawców; 2.
CZWARTEK 27.06.
18:00 † Halina NOSAL ( intencja od Barbary i Leszka BĘDKOWSKICH z Wrocławia)
PIĄTEK 28.06. – św. Ireneusza biskupa i męczennika – wspomnienie
18:00† Krystyna TROJANOWSKA (5)
SOBOTA 29.06. – św. Apostołów Piotra i Pawła – uroczystość
18:00†† BRUDZIŃSKA Irena (31); BRZECHWA: Ryszard (26), Grzegorz (24), Irena (20), DELEŚKIEWICZ: Maria (10) i Andrzej (19); JÓŹWIAK Iwona(10 )
XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 30.06
7:00Rez.
9:30†† Hieronim, Kazimiera, Konstancja KACZMAREK, Józef ZIELONKA, Krystyna PALUSZEK
11:00†† Helena (33) i Jan (52) DĄBROWSCY
12:30†† Ireneusz i Bartosz BUCZEL
18:00†† Emilia ANTCZAK (11)
PONIEDZIAŁEK 01.07. – Św. Ottona – wspomnienie  
18:00O zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Aleksandry i dziecka, które jest pod jej sercem.
WTOREK 02.07.
18:00† Jacek ŁUKASZYK (25)
ŚRODA 03.07. Św. Tomasza apostoła – święto
18:00Za ofiarodawców; 2. Za Rodzinę Różańcową i ich rodziny 3. O objawienie mocy sakramentu namaszczenia wobec chorych i ich rodzin.
CZWARTEK 04.07.
18:00† Jan SZYDŁOWSKI (4)
PIĄTEK 05.07.
18:00O łaskę wiary i nawrócenia dla Małgorzaty
SOBOTA 06.07. – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej – wspomnienie  
8:00O łaskę wiary i nawrócenia dla Aleksandry
18:00† Niola MAZAŃSKA (2) (intencja od syna Marka Mazańskiego).