OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

25.09.2022

  • Na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi  zapraszamy 1 października w pierwszą sobotę miesiąca. O godz. 8.00 Msza Święta, po niej medytacja i modlitwa różańcowa. 
  • Dzieci, które chcą przystąpić w przyszłym roku do I Komunii Świętej, można zapisywać, składając w zakrystii lub kancelarii parafialnej wypełnione zgłoszenie. Karty zgłoszenia są wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  • Zebranie dla rodziców dzieci I komunijnych odbędzie się w poniedziałek, 26 września o godz. 18.30 w kościele.
  • Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej będziemy gościć w naszej parafii w przyszłą niedzielę, 2 października. Zgodnie z tradycją wygłoszą kazania i będą rozprowadzali kalendarze misyjne na rok 2023. Ofiary zbierane przy nabywaniu kalendarzy, będą przeznaczone na działalność misyjną Misjonarzy Oblatów.
  • Niedziela Hospicyjna – pod taką nazwą w naszej diecezji przeżywamy IV niedzielę września. Raz w roku chcemy wesprzeć hospicja prowadzone przez nasz Caritas. W tym roku zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup koncentratorów tlenu na potrzeby hospicjum stacjonarnego i hospicjów domowych. Ofiarę można złożyć do puszek przy wyjściu z kościoła.
  • Koronka na ulicach miast świata. Jak co roku Stargardzianie włączają się do wspólnej modlitwy koronką do Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy 28 września o godz. 15.00 do wspólnej modlitwy przy figurze św. Jana Pawła II lub na placu Słonecznym.
  •  Prasa katolicka do nabycia przy wyjściu z kościoła. Niedziela, Gość Niedzielny i dla młodszych Mały Gość Niedzielny”.

Odnawiamy kolorystykę kościoła. Kto chciałby wspomóc obecnie trwające prace może przesłać ofiarę na konto parafialne podane poniżej. Dziękujemy także wiernym ofiarodawcom przekazującym systematycznie datki na potrzeby parafii. Bóg zapłać.

Ofiary jako tacę oraz za wystawione dokumenty można składać na konto parafialne:

27 9387 1042 4207 5978 2000 0020

lub wspierając nasze remonty

81 1440 1143 0000 0000 0839 6167

************************************************************************